Agenda en uitgaanstips

19 oktober

Moeder Teresadag - (Dita e Nënë Terezës)

Lees verder...

Onze statistieken

Vandaag 56
Deze week 696
Deze maand 2429
Sinds 11-2008 564161

Scheiding - Divorc
 

ex-man ish-burri
ex-vrouw ish-gruaja
Ik haat je! Të urrej!
Ik jou ook! Edhe une te urrej!
advocaat avokat
inboedelverdeling shpërndarja e pasurisë
omgangsregeling marrëveshja e vizitave
alimentatie pagesa për ushqim
voogdij kujdestari

 

 

 
Citaat van de dag

" Er zijn drie soorten leugens: leugens, verdomde leugens en statistiek.
Ka tre lloj gënjeshtrash: gënjeshtra, gënjeshtra të ndyra dhe statistika. "
- Benjamin Disraeli -
(1804-1881)

Advertenties

Ook adverteren op deze pagina?

E-mail