Agenda en uitgaanstips

19 oktober

Moeder Teresadag - (Dita e Nënë Terezës)

Lees verder...

Onze statistieken

Vandaag 159
Deze week 159
Deze maand 2876
Sinds 11-2008 556163

De dagen van de week - Ditët e javës
 

 

maandag e hënë
dinsdag e martë
woensdag e mërkurë
donderdag e ënjte
vrijdag e premte
zaterdag e shtunë
zondag e diel

 

 
Citaat van de dag

" Er zijn drie soorten leugens: leugens, verdomde leugens en statistiek.
Ka tre lloj gënjeshtrash: gënjeshtra, gënjeshtra të ndyra dhe statistika. "
- Benjamin Disraeli -
(1804-1881)

Advertenties

Ook adverteren op deze pagina?

E-mail